Ulotki_2Ulotki_3Ulotki_4Ulotki_1

Lider w efektywnym kolportażu ulotek!

“Axel” - Joachim Trzebiatowski
ul. Kalksztajnów 9
81-236 Gdynia
NIP: 958-082-97-53

Tel.:
694-124-469

E-mail:
biuro@axel-ulotki.pl

FacebookYouTubeSlideShareBlipGoldenLine

AXEL - O firmie

Firma AXEL powstała w 2007 roku, a doświadczenie zdobyte przez właściciela w latach 1997-2006 oraz własne pomysły i wiedza pozwoliły zbudować firmę dającą klientom pewność i zadowolenie na każdym etapie akcji dystrybucyjnej. Firmę kolportującą ulotki, która jako jedna z niewielu postawiła na najwyższą jakość świadczonych usług.

Pracownicy, którzy roznoszą ulotki reklamowe, są w naszej firmie najważniejszym ogniwem. To właśnie dzięki nim, zapewniamy naszym Klientom usługi dystrybucji bezadresowej o najwyższej jakości.

Firma AXEL w skali województwa pomorskiego jest jednym z wiodących przedsiębiorstw, zajmującym się dystrybucją bezadresową ulotek, o czym świadczy ilość rozkolportowanych gazetek i ulotek reklamowych mierzonych miesięcznie, w milionach egzemplarzy oraz pełne zadowolenie naszych klientów.

W chwili obecnej firma AXEL przeprowadza akcje kolportażowe gazetek i ulotek reklamowych na zlecenie firm i agencji reklamowych. Firma posiada bazę ilościową i rejonizację oraz mapy potrzebne do wykonania każdego zlecenia na terenie województwa Pomorskiego. Dysponujemy własną siecią kolporterów i mniejszych firm podwykonawczych działających na zasadzie własnej działalności gospodarczej.

Jako firma działamy na rynku dystrybucji bezadresowej stosunkowo krótko, jednak daje to nam świeżość działania oraz otwarcie na konkretne potrzeby klientów.

 

Copyright - Axel-ulotki.pl 2012

Projekt i wykonianie: Strony internetowe - ITelier